خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

باربری رسالت

 باربری رسالت

منطقه‌ی رسالت یکی از مهمترین مناطق پایتخت به‌شمار می‌آید که در شرق تهران قرار دارد. میدان رسالت، پرترافیک‌ترین میدان شهر است، زیرا شاه‌راه اتصالی بین شمال تهران، غرب تهران، جنوب تهران و شرق تهران می‌باشد. با توجه به ترافیک سنگین این منطقه، کار انتقال بار به سختی صورت می‌پذیرد. با وجود تمامی این مشکلات شرکت باربری رسالت به بهترین شکل انتقال باربری را انجام می‌دهد. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری تهران محسوب می‌گردد که در منطقه‌ی رسالت فعالیت می‌کند. تیم حرفه‌ای باربری رسالت با کادری متخصص و مجرب و با دانش در زمینه‌ی باربری و انتقال بار توانسته است خدمات مناسبی را در اختیار مشتریان قرار دهد و رضایت آن‌ها را به ارمغان آورد.

 

 

همواره وقتی کاری آغاز می‌گردد، داشتن یک هدف مشخص باعث می‌شود تا افراد دور هم جمع گردند و برای دستیابی به آن هدف تلاش کنند. در نتیجه این موضوع  وجود نظم در کار را به دنبال دارد و تمامی افرادی که این در این فعالیت حضور دارند به کارها و مسئولیت‌های خود واقف بوده و همه‌ی نیروی خود را برای رسیدن به هدفی مشترک به کار می‌گیرد. البته بهتر است پس از مشخص شدن اهداف، یک برنامه جامع و کامل هم وجود داشته باشد تا روال اصولی کار را با هدف تعیین شده، هماهنگ نماید.

بدین صورت که با مرحله‌ای کردن کارها و معین نمودن وظیفه‌ی هر شخص کار با سرعت بیشتری پیش می‌رود. پروسه‌ی باربری و جابه‌جایی اثاثیه‌ی منزل هم از  جمله کارهایی است که باید از همان اول هدفش مشخص شود و با یک برنامه‌ریزی مشخص متناسب با نیرو و توان و استعداد کارگران، کار به نحو احسن پیش برود. بدین ترتیب هر فرد مسئولیتی را برعهده می‌گیرد و تا پایان پروسه‌ی انتقال بار، با اخلاقی خوب و برخوردی مناسب کار خود را انجام می‌دهد. این امر باعث شده تا اتوبار رسالت سال به سال پیشرفت کند و مشتریان را خود راضی نگه دارد. لبخند رضایت مشتری تنها چیزی است که می‌تواند خستگی ناشی از تلاش بی‌وقفه‌ی کارکنان این شرکت را از بین ببرد.

در صورتی که فرایند باربری بدون برنامه‌ریزی منظم و دقیق بخواهد توسط خود فرد اجرا شود، آشفتگی و مشکلات فراوانی به وجود می‌آید. در این حالت شخص با انبوهی از اثاث و وسایل روبه‌رو می‌شود که نمی‌داند باید چگونه آن‌ها را انتقال دهد. به همین خاطر همواره نگرانی‌هایی در خانواده‌هایی که قصد جابه‌جایی دارند، دیده می‌شود. نکته قابل توجه دیگر، تهیه‌ی کارتن‌های فراوان برای بسته‌بندی وسایل به خصوص وسایل شکستنی است که امری دشوار به حساب می‌آید و در اکثر موارد کارتن‌های تهیه شده مرغوبیت زیادی ندارند و به دلیل نداشتن استحکام کافی، در هنگام بارچینی از هم باز می‌شوند. حال در صورتی که در کارتن وسایل شکستنی و گرانقیمتی وجود داشته باشد، مشتری با صحنه‌ی بدی مواجه خواهد شد.

خدمات شرکت باربری رسالت بدین شرح می‌باشند :

  • انتقال اسباب و اثاثیه‌ی منزل، اداره، فروشگاه و …
  • انتقال جهیزیه‌ی عروس
  • بسته‌بندی وسایل با استفاده از امکانات به‌روز
  • ارائه‌ی بیمه‌نامه‌ی معتبر
  • استفاده از کارگران زبده، با اخلاق و مجرب
  • انتقال وسایل وسایل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید، بوفه، پیانو، گاوصندوق، میز نهارخوری و … به بهترین شکل ممکن
  • استفاده از ماشین‌های مختلف باربری اعم از کامیون‌های بزرگ و کوچک مسقف، وانت‌بار، نیسان‌بار و …. با توجه به حجم بار مشتری
  • ارائه‌ی تمامی خدمات به صورت شبانه‌روزی
  • انتقال بار از تهران به سایر شهرستان‌ها

شرکت باربری رسالت، دارای مجوز رسمی از اتحادیه‌‌ی باربری کشور می‌باشد و این موضوع باعث افزایش اعتماد به گروه باربری شده است. ماشین‌های این شرکت تماماً مجهز به پتوهای نرم و ضربه‌گیر هستند تا از آسیب‌دیدگی اثاثیه جلوگیری شود. کارگران شرکت رسالت‌بار طوری وسایل شکستنی را داخل ماشین می‌چینند که در مسافت‌های کوتاه و طولانی هیچگونه صدمه‌ای به آن‌ها وارد نگردد. در حمل این وسایل باید باید دقت زیادی را به خرج داد تا درب‌ها و شیشه‌ها محکم بسته شوند و دست‌اندازههای راه باعث شکسته شدن شیشه‌ها نشود. بدین منظور کارگران این شرکت از چسب‌های نواری سیاه و محکم بهره می‌گیرند.

اتوبار رسالت برای بسته‌بندی وسایل شما، کارتن‌های ضخیمی را تهیه می‌کند که لوگوی شرکت بر روی آن حک شده است. تمامی پروسه‌ی بسته‌بندی توسط دو تیم کاملا حرفه‌ای آقا و خانم انجام می‌پذیرد. استفاده از کادر خانم به این خاطر است که کارهای ظریف که به دقت بیشتری نیاز دارند، نظیر جاگیری به صورت تکی و جداگانه وسایل شکستنی با بهره‌گیری از نایلون‌های حباب‌دار و حوله‌های نرم به بهترین شکل ممکن انجام گیرد. کادر آقا هم وظیفه‌ی طناب‌پیچ کردن وسایل سنگین و کارهای بزرگ‌تر را برعهده دارند.

تمامی بسته‌بندی‌ها با توجه به نوع و ابعادشان از هم تفکیک گردیده و نام آن‌ها با استفاده از ماژیک بر روی یک برچسب نوشته می‌شود که این برچسب را بر روی بسته می‌چسبانند. از آنجایی که کارتن‌ها از ضخامت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند، در هنگام جابه‌جایی تا ماشین و در زمان بارچینی هیچ‌گونه مشکلی پیش نمی‌آید و کارتن‌ها پاره نمی‌شوند.

برای کالاهای تجاری و وسایلی که قرار است به سایر شهرستان‌ها جابه‌جا گردند، بهتر است از کامیون‌های بزرگ استفاده شود. زیرا این ماشین‌ها از فضایی بیشتری برخوردارند که احتمال آسیب‌دیدگی را کاهش می‌دهد. البته در این جابه‌جایی‌ها، نقش راننده هم بسیار پررنگ است زیرا یک راننده‌ی خوب همواره مسیرهایی را انتخاب می‌کند که راحت‌تر باشند. اگر وسیله‌ی نقلیه‌ای که انتخاب می‌کنید بسیار بزرگ باشد ولی راننده‌ی آن مهارت بالایی نداشته باشد، احتمال صدمه وارد شدن به اثاث وجود دارد. شرکت باربری رسالت با استخدام رانندگان با تجربه، حرفه‌ای و با اخلاق، امنیت اثاث شما را در مسیرهای پر پیچ و خم تضمین می‌نماید.رای خانواده‌هایی که در ساختمان‌های با تعداد طبقه‌ی زیاد زندگی می‌کنند و آسانسور در ساختمانشان نیست، همواره نگرانی‌های زیادی در مورد چگونگی انتقال بار و آسیب ندیدن اسباب وجود دارد.

به عنوان مثال فرض کنید می‌خواهید یک یخچال ساید بای ساید بسیار سنگین را در این ساختمان‌ها بدون نیروی کمکی جابه‌جا نمایید.طبیعتاً این کار بسیار مشکل خواهد بود و به احتمال بسیار زیاد، به یخچال ضربه  وارد می‌شود و یا اینکه فرد حمل کننده دچار آسیب‌های جسمی به خصوص در ناحیه‌ی کمر می‌شود. شرکت باربری رسالت با بهره‌گیری از تجهیزات مناسب، مشکل حمل وسایل سنگین برای خانواده‌ها را در ساختمان‌های بدون آسانسور حل نموده و اسباب در سلامت کامل و توسط کارگران زبده، قوی و با تجربه انتقال می‌یابند. حمل وسایلی مانند یخچال، پیانور و گاوصندوق ممعمولاً توسط ۳ یا ۴ کارگر انجام می‌شود.

تمامی تعرفه‌های شرکت رسالت‌ بار و باربری پیروزی براساس نرخ اتحادیه و حتی پایین‌تر از آن می‌باشد تا مشتریان علاوه بر رضایت از خدمات، از قیمت‌ها هم راضی باشند. درصورتی که تمایل به استفاده از خدمات این شرکت دارید، می‌تواندی به سایت آن مراجعه نمایید و باربری که قرار است انجام گیرد را رزرو کنید. سپس با گرفتن تأییدیه و انتخاب نوع سرویس ، بدون هیچ دغدغه‌ای به خواسته‌ی خود خواهید رسید. بلافاصله شرکت با شما تماس می‌گیرد و پس انجام هماهنگی‌های لازم، کادری مجرب و کارکشته به همراه ماشین مدنظرتان در تاریخ معین شده به محل شما اعزام می‌کند. در تمام مدت پروسه‌ی باربری می‌توانید یک گوشه بنشینید و چای بنوشید. کارگران صفر تا صد کارها را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

اگر حجم باربری‌ بسیار کمی دارید و یا وسیله‌ای را از جایی خریداری کرده‌اید و می‌خواهید آن را به منزل برسانید، می‌توانید از وانت‌بار و نسیان‌بار های با کارگر و یا بدون کارگر شرکت رسالت‌بار استفاده کنید.