خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

باربری ستارخان

باربری ستارخان

خیابان ستارخان (با نام قبلی تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران محسوب می‌شود که تماماً در منطقه‌ی ۲ شهرداری تهران قرار گرفته است. نام خیابان برگرفته از نام یکی از سراداران مشهور جنبش مشهور ایران می‌باشد.

باربری تهران شعبه ستارخان، یکی از شرکت‌های شناخته‌شده‌ی باربری در بین باربری‌های خیابان ستارخان به شمار می‌آید که ۵۰ سال سابقه دارد همچنین نیز این شعبه  جزو یکی از شعبات غرب باربری تهران می باشد از سایر شعبات غرب می توان به باربری گیشا نیز اشاره نمود . و با ارائه‌ی خدمات باربری ، اثاث‌کشی منزل و بسته‌بندی وسایل منزل همواره رضایت مشتریان را برای خود به ارمغان آورده است. باربری ستارخان در تمامی مناطق تهران از جمله کل مناطق ستارخان  و خیابان ستارخان حضور فعال دارد و همه‌ی مناطق را تحت پوشش خود قرار می‌دهد، مانند باربری غرب ستارخان، باربری شمال ستارخان و … زمانی که با این شرکت باربری تماس می‌گیرید، حداکثر در مدت ۲۰ دقیقه آن‌ها به محل اقامت شما می‌رسند و کل فرایند اثاث‌کشی را در کمتر از ۳ ساعت به اتمام می‌رسانند، البته به شرطی که در محدوده‌ی ستارخان قرار داشته باشید.

خدمات باربری تهران این شرکت عبارتند از:

 • صدور بارنامه و بیمه‌نامه رایگان
 • بهره‌گیری از کارگران ماهر، خوش‌اخلاق و با تجربه
 • جابه‌جایی وسایل سنگین مانند یخچال ، پیانو ، گاوصندوق، ماشین لباس‌شویی و….
 • جابه‌جایی جهیزیه عروس و چیدمان آن‌ها با بهترین دیزاین با اعمال سلیقه‌ی شما
 • بسته‌بندی وسایل با استفاده از تجهیزات مناسب از جمله ضربه‌گیر، فوم، چسب و …
 • استفاده از خودروهای متنوع همچون کامیون‌های بزرگ مسقف، نیسان، وانت‌بار و …
 • استفاده از ضربه‌گیر و موکت در خودروها به منظور بالا بردن امنیت اثاث.
 • ارائه‌ی نرخ باربری براساس نرخ اتحادیه‌ی باربری ( ساعتی ۲۵ تا ۱۵۰ هزار تومان) .
 • تضمین سلامت کامل وسایل شما در حین باربری
 • چیدن وسایل
 • انجام تمامی امور باربری در کمترین زمان ممکن

در صورتی که می‌خواهید اثاثیه‌ی شما به بهترین شکل بسته‌بندی شده و به مقصد برسند و همچنین تمایل دارید در کمترین زمان ممکن تمامی این مراحل به پایان برسد، می‌توانید با این شرکت تماس بگیرید. اگر یک بار از خدمات این شرکت در محدوده‌ی ستارخان استفاده کنید، دفعات بعد هم مشتری آن خواهید بود.

همانطور که در بخش معرفی خدمات هم بیان کردیم، باربری ستارخان شرکت آرامش‌بار از ماشین‌های مختلفی برای حمل بار استفاده می‌کند. یکی از این ماشین‌ها، وانت‌بار است. این شرکت در صورتی که حجم باربری شما زیاد نباشد و همچنین در حالتی که متمایل به استفاده از خودروی کم‌هزینه‌تر هستید، وانت‌بار در اختیار شما قرار می‌دهد. این وانت‌ها کاملاً تمیز، مرتب و موکت‌کاری شده هستند و در صورت تمایلتان مسقف‌ هم می‌توانند باشند. همچنین توانای حمل بار از ۱ تا ۵/۱ تن را هم دارند.

باربری ستارخان خان، انتقال اسباب تمامی شرکت‌ها و ادارات خصوص و دولتی این منطقه را هم به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. لذا در این مورد هم هیچگونه نگرانی به خود راه ندهید. برخی از مناطق تحت پوشش باربری ستارخان عبارتند از:

خیابان حبیب‌الله حدفاصل ستارخان تا یادگار امام ، خیابان شادمهر ، خیابان شادمان ، خیابان بهبودی ، خیابان نصرت، خیابان دریان نو، پل ستارخان ، خیابان غلامی ، خیابان چاوشی، خیابان همابوشهر ، خیابان مظاهری کرمانی ، خیابان صالحیان ، خیابان برق آلستوم ، باغ توت ستارخان ، کوچه ستارخان ، خیابان نیایش و خیابان پاتریس لومومبا ستارخان .

در اینجا باربری در خیابان شادمهر و خیابان حبیب‌الله شمالی و بهبودی را به عنوان نمونه برایتان توضیح می‌دهیم.

اگر در خیابان شادمهر ستارخان ساکن هستید و قصد اثاث‌کشی و حمل بار از این منطقه به منطقه‌ای دیگر از تهران و یا شهرستان‌های کشورمان را دارید، می‌توانید از باربری ستارخان استفاده کنید. این شرکت در کمتر از ۲۰ دقیقه گروهی مجرب، کارکشته و با اخلاق را به همراه خودروی مدنظر شما به محل اقامتتان اعزام می‌کند.

چنانچه در خیابان حبیب‌الله شمالی سکونت دارید و به دنبال یک باربری ارزان‌ قیمت در تهران هستید، با باربری ستارخان تماس بگیرید. این شرکت گروه باربر را در کمتر از ۵ دقیقه به محل شما اعزام می‌کند و تمامی پروسه‌ی اثاث‌کشی را در کمتر از ۲ ساعت برایتان انجام می‌دهد.

اگر در منطقه‌ی بهبودی هم سکونت دارید برای باربری‌های خود می‌توانید روی باربری ستارخان حساب کنید. همان‌طور که اطلاع دارید منطقه‌ی بهبودی ، یکی از شلوغ‌ترین مناطق تهران است و ازدحام شدیدی از خودرو و جمعیت در آن وجود دارد .

یکی از مشکلات اساسی این منطقه، نبودن جای پارک خودرو و وجود تعداد زیادی موتور سیکلت است. با وجود تمامی این مشکلات، باربری ستارخان به بهترین شکل ممکن خدمات خود را در این منطقه به شما عزیزان ارائه می‌دهد. لذا بابت مشکلات مذکور به هیچ عنوان نگران نباشید.

تهران باربری ، باربری ستارخان

شرکت باربری تهران باربر یکی از شرکت‌های باربری تهران است که در مناطق مختلف تهران فعالیت دارد و با ارائه خدمات مناسب باربری با قیمت مناسب، همواره رضایت مشتریان را جلب نموده است. این شرکت باربری سعبه‌های مختلفی در سطح تهران دارد که شعبه‌ی ستارخان آن مجهز به وسایل پیشرفته باری بسته‌بندی لوازم و اثاثیه‌ی خانگی است.  خدمات باربری شرکت آکام‌بار عبارتند از :

 • انجام کلیه‌ی باربری‌های مسکونی، اداری و …
 • جابه‌جایی جهیزیه عروس
 • انتقال وسایل از مبدأ تهران به سایر شهرستان‌ها
 • بسته‌بندی وسایل
 • بیمه کردن تمامی وسایل
 • استفاده از ماشین‌های مختلف همچون وانت‌بار، نیسان و کامیونت‌های حمل بار
 • بهره‌گیری از کارگران زبده، با تجربه و با اخلاق
 • جابه‌جایی وسایل سنگین مانند پیانو، یخچال، گاوصندوق و … در امنیت کامل.

در صورتی که یک بار از خدمات شرکت تهران باربر استفاده کنید، دفعات بعد هم مشتری همین شرکت خواهید بود.