خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

باربری گیشا

باربری گیشا

اثاث‌کشی و حمل بار یک کار تخصصی است که اگر به وسیله‌ی افراد مجرب و ماهر انجام نشود، می‌تواند خسارت‌های زیادی را به بار آورد. یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری تهران که با خدمات ارزنده‌ی خود همواره رضایت مشتریان را جلب نموده است، شرکت گیشابار است که جزو یکی از شعبات غرب باربری تهران می باشد از سایر شعبات غرب می توان به باربری ستارخان نیز اشاره نمود . زمانی که خانواده‌ای قصد جابجایی و انتقال وسایل خود را دارند، ترجیح می‌دهند تمامی امور مربوط به بسته‎‌بندی، جمع‌آوری، انتقال و چیدمان را به افراد متخصص واگذار کنند و خودشان در یک گوشه بنشینند و چای بنوشند. شرکت گیشا بار تمامی خدمات مذکور را به بهترین شکل ممکن برای مشتری انجام می‌دهد. این شرکت با درنظر گرفتن کلیه‌ی موقعیت‌ها و شرایط‌ها و حتی با بررسی اینکه آیا منزل شما در کوچه بن‌بست و تنگ قرار دارد و یا محل زندگی شما آپارتمانی بدون آسانسور می‌باشد و پله‌های زیادی هم دارد، سرویس‌ها و خدمات خود را در اختیار شما قرار می‌دهد.

به طور کلی روند کار شرکت گیشابار بدین صورت است که ۲ روز قبل از اثاث‌کشی ، یک کارشناس از محل دیدن می‌کند و برنامه‌ی کلی را مشخص می‌نماید . سپس تعداد جعبه‌های موردنیاز برای بسته‌بندی را تعیین می‌کند و تیم مسئول در روز اثاث‌کشی به محل اعزام می‌گردند. مسئولیت باربری هر قسمت از خانه را معمولاً ۲ نفر برعهده می‌گیرند و با نهایت دقت وسایل را جابه‌جا می‌نمایند.

 

پروسه‌ی بسته‌بندی با با دقت زیاد در موعد مقرر شده آغاز می‌گردد که تمامی ملزومات آن از جمله کارتن، چسب، فوم، سلفون و.. توسط شرکت گیشابار تهیه می‌شود. همچنین این شرکت نایلون‌های مخصوصی برای تمیز نگه‌داشتن فرش در طی حمل و نقل و کارتن‌های مخصوص حمل لباس به همراه رگال را در اختیار دارد که استفاده از آن‌ها باعث تسریع در کار اسباب‌کشی می‌گردد. پس از پایان فرایند بسته‌‌بندی، تمامی بسته‌‌ها از هم تفکیک شده و با استفاده از چسب بسته می‌شود. ضمن اینکه، محتویات داخل هر بسته بر روی برچسب نوشته شده و روی آن چسابنده می‌شود. این کار کمک زیادی به افزایش سرعت مرحله‌ی چیدمان خواهد کرد.

باربری گیشا با در اختیار داشتن کارگرانی مجرب، ماهر، متعهد و بااخلاق به طور ۲۴ ساعته‌ آماده‌ی خدمات‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. این شرکت دارای ماشین‌های مختلفی از جمله وانت‌بار، نیسان‌بار، خاورهای بزرگ مسقف و روباز، و کامیون‌های بزرگ است که متناسب با بار مشتری، آن‌ها را مبدأ ارسال می‌کند. یکی از خدمات مهم شرکت باربری گیشا، انتقال اثاث از تهران به سایر شهرستان‌ها است. بدین منظور این شرکت ماشین‌های مخصوص و بزرگی را در نظر می‌گیرد تا اسباب بدون هیچگونه آسیبی از تهران به شهرستان مدنظر انتقال یابد. اگر قصد انتقال اثاثیه‌ی خود را از تهران به سایر شهرستان‌های کشور دارید، پیشنهاد می‌کنیم از باربری گیشا استفاده کنید تا خیالتان از بابت سالم‌ماندن وسایل راحت باشد.

باربری تهران

بدون تردید حمل وسایلی همچون گاوصندوق، یخچال و پیانو از دشوارترین باربری‌ها در اثاث‌کشی به‌شمار می‌آید. طریقه‌ی حمل گاوصندوق‌های بزرگ اداری بدین ترتیب است که ۲ کارگر تنومند و جوان به محل موردنظر فرستاده می‌شوند و با رعایت تمامی استانداردهای لازم و در ایمنی کامل نسبت به حمل گاوصندوق مبادرت می‌ورزند. در این انتقال، هیچ آسیب و ضربه‌ای به گاوصندوق وارد نمی‌شود و در سلامت کامل به محل مقصد انتقال می‌یابد.

تک‌تک خدمات این شرکت در راستای رفع نیاز مشتریان و همشهریان عزیز است. لذا با شناسای نیازهای شما، سرویس‌های مناسبی را در اختیارتان می‌گذارد تا پروسه‌ی انتقال بار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

یکی از خدمات ارزنده‌ی شرکت باربری گیشا، ارائه مشاوره و راهنمای‌های رایگان به مشتریان است. این موضوع باعث شده تا افراد پیش از آغاز بسته‌بندی، یک برنامه‌ریزی جامع داشته باشند و طبق آن جلو بروند. در این همین راستا، هر اتاق را به طو جداگانه جمع‌آوری می‌کنند که این موضوع نقش مهمی در افزایش سرعت کار دارد. البته برای خانم‌ها ممکن است در اثر کار زیاد نارضایتی‌هایی به وجود بیاید به همین خاطر افراد به سراغ شرکت‌های باربری می‌روند. باربری گیشا با استفاده از کارگران مجرب در کوتاه‌ترین زمان ممکن در نحل موردنظر حاضر می‌شود و براساس یک برنامه‌ریزی اساسی و مناسب، تمامی اسباب را به بهترین شکل ممکن بسته‌بندی، جابه‌جا و چیدمان می‌نمایند.

اگر اتفاقی برای وسایل رخ بدهد (که البته احتمالش بسیار کم است)، شرکت باربری گیشا تمامی خسارت‌های آن‌ را متقبل می‌شود. لذا از این بابت هیچگونه نگرانی به خود راه ندهید. همچنین نرخ باربری این شرکت هم بسیار منصفانه بوده که رضایت مشتری را جلب می‌کند.